ipa

Right Riders na Facebooku

Kto jest na stronie

Odwiedza nas 309 gości oraz 0 użytkowników.

mikrofonByliśmy już w telewizji. Teraz gościliśmy w radiu.
Dnia 16.08.2019 w Czwórce (polskieradio.pl) wyemitowana została audycja z udziałem naszych Ridersów. Temat rozmowy dotyczył oczywiście motocykli. Kliknij, aby posłuchać audycji „Czat Czwórki 16 sierpnia godz. 15:05”.

dla KlaudiiW niedzielę 7 lipca 2019 w Czerwińsku nad Wisłą nasz Klub uczestniczył w akcji charytatywnej pt. "Łapiemy promienie słońca dla Klaudii podczas Święta Truskawki". Klaudia jest dziewczynką u której zdiagnozowano szereg wad wrodzonych. "Święto Truskawki" to impreza plenerowa organizowana przez Gminę Czerwińsk nad Wisłą z okazji zakończenia sezonu truskawkowego. Zobacz zdjęcia - kliknij tutaj.

V zlot RRW długi weekend czerwcowy (20-23.06.2019) odbył się V Zlot Federacyjnych Klubów Motocyklowych Right Riders. Organizatorem zlotu w tym roku był klub Right Riders Lębork. Dzięki za świetną organizację, super miejsce i mile spędzony czas.
Do zobaczenia za rok w Pilznie. Zobacz zdjęcia - kliknij tutaj.

moskwa 2019Wszyscy Ridersi dotarli bezpiecznie do swoich domów, co oznacza, że zakończyliśmy wyprawę pod nazwą "GWIAZDA WSCHODU". Podczas wyjazdu (3-14 czerwca 2019) widzieliśmy kontrasty Rosji. Bogatą Moskwę i biedne rosyjskie miasteczka i wsie. Złożyliśmy hołd pomordowanym i pochowanym w Miednoje i Katyniu. Złożyliśmy też kwiaty i zapaliliśmy znicz w Smoleńsku. Wyprawa pełna przeżyć... Zobacz zdjęcia - kliknij tutaj.

schrack 2019

W dniach 17-18 maja odbył się IV Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Branży Systemów Bezpieczeństwa. W tym roku impreza miała miejsce w Largo Lake Resort Borsk na Kaszubach. Program obejmował m.in. paradę motocyklową, warsztaty bezpiecznej jazdy, wyścig kajakowy i oczywiście grillowanie. Dziękujemy firmie Schrack Seconet za zaproszenie i do zobaczenia. Zobacz zdjęcia - kliknij tutaj.

majowka 2019Majówkę 2019 spędziliśmy zwiedzając okolice Srebrnej Góry. Nie był to zwykły wyjazd, gdyż razem z Right Riders Lębork, Riders of IPA LE MC Poland z Włodawy, Veri Equites LE MC (Right Riders Pilzno) oraz gośćmi z Lublina i Warszawy świętowaliśmy 10 rocznicę powstania naszego Klubu.
Zobacz zdjęcia – kliknij tutaj.

jednosladem 2019Dnia 27 kwietnia w Warszawie odbyła się kolejna ogólnopolska akcja informacyjno-edukacyjna „Jednośladem bezpiecznie do celu”. Celem akcji jest promowanie bezpiecznych zachowań motocyklistów oraz kultury jazdy. Tak jak w zeszłym roku przedstawiciele naszego Klubu uczestniczyli w tym wydarzeniu. 
Zobacz film - kliknij tutaj.

wielkanoc 2019Święta Wielkanocne zbliżają się dużymi krokami.
W związku z tym w Niedzielę Palmową członkowie i sympatycy Right Riders Warszawa spotkali się w siedzibie klubu na świątecznym jajeczku.
Korzystając z okazji życzymy wszystkim Wesołych Świąt.

NT 2019 01Balem karnawałowym rozpoczęliśmy realizację kalendarium imprez Right Ridersów.
W dniach 22 -24 lutego 2019 r. w Skalnym Dworku, region IPA Nowy Targ zorganizował spotkanie członków IPA  z Europy. Nie pojechaliśmy tam motocyklami, ale nie był to bierny wypoczynek...
Zobacz zdjęcia - kliknij tutaj.

zebranie 2019Na podstawie "Regulaminu Klubu Motocyklowego Right Riders Warszawa" 4 lutego odbyło się Walne Zebranie. Zarząd Klubu przedstawił sprawozdanie z działalności Klubu w ubiegłym sezonie oraz przedstawił cele i propozycje wyjazdów motocyklowych na 2019 rok. Oj będzie się działo - wypady na wschód i na zachód. Będziemy też krążyć motocyklami na północy i południu Polski. Sezon zapowiada się rewelacyjnie!

new memberNowy MEMBER
Na styczniowym zebraniu członków klubu RIGHT RIDERS WARSZAWA odbyło się głosowanie, w wyniku którego nasze grono powiększyło się o nowego, pełnoprawnego Membera !!! Bardzo się cieszymy, że Miro jest z nami. Gratulujemy jeszcze raz !!!

wigilia 2018W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, zebraliśmy się w naszym klubie, aby jak co roku połamać się opłatkiem i złożyć sobie życzenia. Wigilijne potrawy, świąteczny nastrój i wspólne śpiewanie kolęd uczyniło ten wieczór bardzo wyjątkowym.
Zobacz zdjęcia - kliknij tutaj.