ipa

Right Riders na Facebooku

Kto jest na stronie

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.

majowka 2019Majówkę 2019 spędziliśmy zwiedzając okolice Srebrnej Góry. Nie był to zwykły wyjazd, gdyż razem z Right Riders Lębork, Riders of IPA LE MC Poland z Włodawy, Veri Equites LE MC (Right Riders Pilzno) oraz gośćmi z Lublina i Warszawy świętowaliśmy 10 rocznicę powstania naszego Klubu.
Zobacz zdjęcia – kliknij tutaj.

jednosladem 2019Dnia 27 kwietnia w Warszawie odbyła się kolejna ogólnopolska akcja informacyjno-edukacyjna „Jednośladem bezpiecznie do celu”. Celem akcji jest promowanie bezpiecznych zachowań motocyklistów oraz kultury jazdy. Tak jak w zeszłym roku przedstawiciele naszego Klubu uczestniczyli w tym wydarzeniu. 
Zobacz film - kliknij tutaj.

wielkanoc 2019Święta Wielkanocne zbliżają się dużymi krokami.
W związku z tym w Niedzielę Palmową członkowie i sympatycy Right Riders Warszawa spotkali się w siedzibie klubu na świątecznym jajeczku.
Korzystając z okazji życzymy wszystkim Wesołych Świąt.

NT 2019 01Balem karnawałowym rozpoczęliśmy realizację kalendarium imprez Right Ridersów.
W dniach 22 -24 lutego 2019 r. w Skalnym Dworku, region IPA Nowy Targ zorganizował spotkanie członków IPA  z Europy. Nie pojechaliśmy tam motocyklami, ale nie był to bierny wypoczynek...
Zobacz zdjęcia - kliknij tutaj.

zebranie 2019Na podstawie "Regulaminu Klubu Motocyklowego Right Riders Warszawa" 4 lutego odbyło się Walne Zebranie. Zarząd Klubu przedstawił sprawozdanie z działalności Klubu w ubiegłym sezonie oraz przedstawił cele i propozycje wyjazdów motocyklowych na 2019 rok. Oj będzie się działo - wypady na wschód i na zachód. Będziemy też krążyć motocyklami na północy i południu Polski. Sezon zapowiada się rewelacyjnie!

new memberNowy MEMBER
Na styczniowym zebraniu członków klubu RIGHT RIDERS WARSZAWA odbyło się głosowanie, w wyniku którego nasze grono powiększyło się o nowego, pełnoprawnego Membera !!! Bardzo się cieszymy, że Miro jest z nami. Gratulujemy jeszcze raz !!!

wigilia 2018W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, zebraliśmy się w naszym klubie, aby jak co roku połamać się opłatkiem i złożyć sobie życzenia. Wigilijne potrawy, świąteczny nastrój i wspólne śpiewanie kolęd uczyniło ten wieczór bardzo wyjątkowym.
Zobacz zdjęcia - kliknij tutaj.

andrzejki 2018Rok minął i znowu mamy Andrzejki. W ten listopadowy wieczór zorganizowaliśmy sobie wieczór wróżb. Wiele osób wierzy, że wróżby mają niezwykłą moc. Lanie wosku przez klucz, przechodzenie butami przez próg, przekłuwanie serduszka z wypisanymi imionami, to jedne z najpopularniejszych wróżb andrzejkowych. Jest to też dobra okazja na huczną zabawę.

11 listopada 201811 Listopada 2018

Nasz klub, paradą motocyklową, uczcił setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Zobacz zdjęcia - kliknij tutaj.

bialowieza 2018 1Weekend 13-14 października był przepiękny. Temperatura przekraczająca 20 stopni Celsjusza pozwoliła poczuć, że sezon motocyklowy wciąż trwa. Ten weekend spędziliśmy na łonie natury zwiedzając Białowieski Park Narodowy. Zobacz zdjęcia – kliknij tutaj.

100 latW dniu 7 października na zaproszenie Żandarmskiego Klubu Motocyklowego uczestniczyliśmy w rajdzie motocyklowym z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości pod hasłem „100 kilometrów na 100-lecie”.  Zboacz zdjęcia - kliknij tutaj.

wygryny 2018W tym roku sezon motocyklowy zakończyliśmy wyjazdem do miejscowości Wygryny na Mazurach.
Dużo się działo. Łowienie ryb, spływ kajakowy, ognisko, imprezy do białego rana.
Zobacz zdjęcia – kliknij tutaj.