ipa

Sonda

Czy podoba Ci się nowa szata graficzna strony?

Right Riders na Facebooku

Kto jest na stronie

Odwiedza nas 160 gości oraz 0 użytkowników.

Witamy na stronie klubu motocyklowego Right Riders!

RR 100 75Przypadkowych poszukiwaczy przygody, którzy otworzyli tę stronę z ciekawości, a także fanów motocykli oraz Naszych Przyjaciół - informujemy, że znaleźli się na stronie federacyjnego klubu motocyklowego Right Riders Warszawa. WITAMY ! Jesteśmy grupą, która zrzeszyła się w 2009 roku, aby jeździć  razem motocyklami na wyprawy dalekie i bliskie, aby mieć identyfikujące nas logo - zwane barwami, aby urządzić clubhouse i się w nim spotykać, snuć plany na wolne godziny, a przede wszystkim PRZYJAŹNIĆ SIĘ ze sobą, federacyjnymi klubami: Right Riders z Lęborka, Right Riders Hranice oraz Right Riders Pilzno i innymi grupami, które mają tę samą pasję. Kultywujemy solidarność  w środowisku, szanujemy  braci motocyklistów niezależnie od płci, wieku i przynależności klubowej. Rok 2019 to kolejny sezon naszego funkcjonowania. Wspólnie z federacyjnymi klubami Right Riders urzeczywistniamy hasło Epikura: My nie tyle potrzebujemy pomocy przyjaciół, co wiary, że taką pomoc możemy uzyskać. Naszych fanów będziemy w miarę na bieżąco informowali o klubowych poczynaniach, zapraszamy do fotograficznej relacji  w zakładce Galeria, a także do zakładki Felietony. Dziękujemy za polubienia i wizyty na naszej stronie Fanpage na Facebooku. Pozdrawiamy wszystkich Motocyklistów: lewa w górę !

Proponujemy śledzić wpisy na naszej stronie w zakładce Niusy,
a dowiesz się, co robią RIGHT RIDERS Warszawa.Nieistotne czy możesz pomóc, ważne czy potrafisz

Victory 100x75Od momentu powstania naszego Klubu zdajemy sobie sprawę, że mamy uprzywilejowaną, bez własnych zasług, pozycję terytorialną. Wiadomo - stolica. Nie czyni to nas jednak próżnymi i skłania ku wierności zasadzie: udzielanie pomocy, to wielka sztuka; kiedy jesteś dla kogoś bezinteresownie miły, on także jest miły. Uwzględniając te uwarunkowania bardzo ucieszyła nas prośba o eskortę, z którą zwrócili się motocykliści z prężnego klubu użytkowników amerykańskich Victory. Ten istniejący formalnie od 2011 roku klub Victory Riders Poland organizuje corocznie rajdy w różnych częściach Polski; w tym roku zorganizowali spotkanie na Mazowszu. Nasi motocykliści, pod kierownictwem Szefa operacji, współuczestniczyli w części imprezy, towarzysząc w dniu 16 maja 2015 r. międzynarodowej grupie pasjonatów i sympatyków Victory na trasie z Tarczyna poprzez Konstancin, Pałac w Wilanowie do Łazienek Królewskich, a potem Pałacu Kultury i Nauki. Goście skorzystali na niebywałym wsparciu logistycznym z niebios, bo słońce i znakomita przejrzystość powietrza umożliwiły podziwianie z tarasu widokowego Pałacu rozległej panoramy Warszawy. Po integracyjnym posiłku w Kompanii Piwnej na Starym Mieście, przejeżdżając zjazdem po Karowej, a następnie

mostem przez Wisłę obok Stadionu Narodowego pożegnaliśmy się gastronomicznie w "Starej Izbie". Przy okazji tego przejazdu mieliśmy możliwość podziwiania w ruchu miejskim tej marki motocykli, stanowiących niewątpliwie wybuchową mieszankę innowacyjności, połączoną z kulturą i tradycją amerykańską. Victory produkowane w trzech grupach: Baggers, Touring oraz Cruisers cieszą się coraz większą popularnością również w Polsce. Rzeczywiście, te nieziemskie wizerunkowo maszyny, szczególnie w modelach cruisers robią wrażenie zarówno na pasjonatach jak i zwykłych przechodniach. Nasz przejazd ulicami Warszawy wzbudzał nie lada zainteresowanie. To było niezapomniane spotkanie z motocyklistami Victory Riders Poland. Do zobaczenia Przyjaciele!, zapraszamy ponownie na Mazowsze.