ipa

Ostatnie Wpisy

ZOSTAŃ W DOMU!!!
Wirus panuje! Już pierwsze plany wyjazdów motocyklowych na Kwiecień biorą w łeb, przynajmniej te zagraniczne - pozdrawiamy naszych Przyjaciół z Czech. Za chwilę pewnie i po kraju trudno będzie się poruszać. To będzie dziwny sezon motocyklowy. Teraz tylko możemy być ostrożni i rozsądni. Od nas wszystkich zależy, jak szybko zwalczymy wirusa. ZOSTAŃMY W DOMU, to może uda się jeszcze w tym roku pojeździć na motocyklu.
Wszystkim życzymy zdrowia.

Na podstawie "Regulaminu Klubu Motocyklowego Right Riders Warszawa" dnia 7 lutego 2020 r. odbyło się Walne Zebranie członków klubu. Odchodzący Zarząd przedstawił sprawozdanie z działalności Klubu w ubiegłym sezonie oraz przedstawił cele i propozycje wyjazdów motocyklowych na 2020 rok. Następnie został wybrany nowy pięcioosobowy Zarząd. W zebraniu uczestniczyło ponad 80% Memberów uprawnionych do głosowania.

Sonda

Czy podoba Ci się nowa szata graficzna strony?

Kto jest na stronie

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.

Niezwykłą rzadkością są kluby motocyklowe, których skład osobowy nie ulega zmianie. Right Riders Warszawa też nie jest wyjątkiem. Różne są tego przyczyny. Zdecydowaliśmy jednak, że nie utworzymy zakładki Bad Standing, przecież niezgodność charakterów jest dosyć powszechna, więc przedstawiamy się w składzie jak najbardziej aktualnym…